Офіційний сайт кандидата у депутати мажоритарного округу

Швець Сергій Федорович

Одномандатний округ № 214
Дніпровський район м.Києва

Тележурналіст, політичний оглядач. Народився 13 червня 1976 року в м.Черкаси.
Закінчив Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», факультет
гуманітарних та суспільних наук. Також навчався у Київському Національному
економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, факультет міжнародних економічних
відносин. Журналістську роботу почав у 19 років у першій недержавній телевізійній
програмі новин «Вікна». Працював у культурологічній, економічній, військовій та
політичній журналістиці.

Фото Швець Сергій Федорович
Цінності
Найвища цінність моя, суспільства та країни – життя і здоров»я громадян. Завдання держави – захистити людину, добробут родин, створити умови для розвитку молоді, реалізації та заробітку зрілого покоління, підтримки людей похилого віку.
Цілі
Підтримка та втілення курсу президента В.Зеленського. Зміна застарілої системи влади та формування професійного уряду народної довіри. Подолання тіньової економіки та корупції в органах державної влади. Створення сучасної держави, зручної для життя. Очищення, оновлення, капітальний ремонт столиці, зміна підходів до управління та догляду за містом, контроль за забудовами.
Соціальна відповідальність
Я працюватиму в інтересах народу України, не брехатиму моїм виборцям, професійно виконуватиму обов'язки народного депутата.

Що зробив до виборів:

 • 24 роки, працюючи журналістом,
  розкривав кримінальні фінансові схеми, виводив брехливих чиновників на чисту воду, рятував життя і розповідав українцям не чутки, а факти.

Програма

 • 01. Очищена та відповідальна влада

  Виступаю за скасування депутатської недоторканності та запровадження механізму відкликання депутатів, котрі втратили народну довіру. Підтримаю дієву процедуру імпічменту Президента. Працюватиму над ефективним механізмом національних та місцевих референдумів. Втілюватиму децентралізацію влади згідно європейських норм, з переданням усіх необхідних повноважень місцевим радам та їхнім виконкомам.

 • 02. Енергетика і тарифи

  Підтримаю державну стратегію зменшення житлово-комунальних тарифів через демонополізацію енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів та усунення корупційної складової в тарифоутворенні.

 • 03. Доступна медицина

  Підтримаю систему обов’язкового медичного страхування та чіткий і зрозумілий гарантований пакет медичних послуг. Працюватиму над підвищенням рівня матеріально-технічного забезпечення лікарень та створенням умов для розвитку профілактичної медицини.

 • 04. Найкращі умови для бізнесу

  Виступаю за мінімізацію функцій Державної фіскальної служби, переведення усіх митних та податкових процедур у цифровий формат, запровадження спрощеної електронної процедури відкриття і закриття бізнесу, за мораторій на зміну умов оподаткування середніх та малих підприємців.

 • 05. Знищення системної корупції

  Вважаю, що максимально можливу кількість державних послуг слід перевести в онлайн. Парламенту вкрай важливо забезпечити реальну незалежність антикорупційних органів, неефективні чи скомпрометовані органи – перезапустити. До того ж, запровадити систему грошової винагороди для громадян за виявлення корупції. Правоохоронні органи треба позбавити непритаманних їм функцій контролю та ущемлення бізнесу

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто.

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

НАПИСАТИ КАНДИДАТУ

Офіційний сайт кандидата у депутати
мажоритарного округу